Hakkımızda

"Yeni Yol Arkadaşınız" sloganıyla başladığımız yolculuğumuzda ilk hedefimiz müşterilerimiz ile "biz" olduğumuzu ve bu yolculukta birlikte olduğumuzu göstermekti. Araç kiralama sektöründe tecrübeli ekibimiz ile bu hedefimizi gerçekleştirmek için otomobil kiralayan kişi ve kurumların sektörümüze karşı bakış açılarını ve sorunlarını inceledik. Bu incelemeler doğrultusunda sektörümüzdeki en önemli sorunun hizmet eksikliği ve katı kurallar çerçevesinde ilerleyen süreçler olduğunu belirledik.

Beon Filo olarak en iyi hizmeti sağlayabilmek için otomobil teslimatından iadesine, servis ihtiyacından lastik değişimine gibi birçok operasyonel ihtiyacı müşterilerimizin belirttiği adrese giderek gerçekleştiriyoruz. Sektördeki katı kuralların aksine, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hareket eden bir yapı oluşturduk. Müşterilerimize talepleri doğrultusunda esnek süreli sözleşme olanağı sunabiliyoruz. Bu sözleşme yapısı sayesinde müşterilerimiz bir zaman taahhüdünde bulunmadan uzun dönem kiralama sözleşmesinde sunulan hizmet ve avantajlardan faydalanabiliyor.

Müşterilerimizin kiralama alışkanlıklarını değiştirecek bu yolculuğumuzda, sağlamayı hedeflediğimiz memnuniyetin bizi “Türkiye’nin En iyi Kiralama Markası” yapacağına eminiz.

İyi yolculuklar.

Müşteri Hizmetleri
444 70 10
E-Bültene Kaydol
Kampanyalardan ilk önce siz harberdar olun.