Slogan
  • ANA SAYFA
  • my beon

Hakkımızda

“Yeni Yol Arkadaşınız” sloganıyla başladığımız yolculuğumuzda ilk hedefimiz müşterilerimiz ile “BİZ” olduğumuzu ve bu yolculukta birlikte olduğumuzu göstermekti. Araç kiralama sektöründe tecrübeli ekibimiz ile bu hedefimizi gerçekleştirmek için otomobil kiralayan kişi ve kurumların sektörümüze karşı bakış açılarını ve sorunlarını inceledik. Bu incelemeler doğrultusunda sektörümüzdeki en önemli sorunun hizmet eksikliği ve katı kurallar çerçevesinde ilerleyen süreçler olduğunu belirledik.

Beon Filo olarak en iyi hizmeti sağlayabilmek için Müşteri Memnuniyeti esas alınarak

- Müşterilerimize 12 – 48 ay vadeli uzun dönem araç kiralama sözleşme olanağı sunabiliyoruz. Sözleşmelerde müşteri taleplerine göre oluşturabilen esnek yapı ile müşteri memnuniyetini ve aidiyetini arttırıyoruz.

- Araç teslimatından iadesine, servis ihtiyacından lastik değişimine gibi birçok operasyonel ihtiyacı müşterilerimizin belirttiği adrese giderek gerçekleştirebiliyoruz.

- Müşteri taleplerine ve ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşımımız ile hızlı aksiyon alarak zamanında geri dönüş sağlıyoruz.

- Yerli ve yabancı sermayeli müşterilerimizin dijital veri, HGS kurumsal ve periyodik bilgilendirme talepleri dahil tüm foksiyonel taleplerine cevap verebiliyoruz.

- Araç Kiralama Sektöründeki katı kuralların aksine, her müşterimizin faaliyet alanına özel talepleri  doğrultusunda hareket eden bir yapı oluşturduk.
 
Müşterilerimizin kiralama alışkanlıklarını değiştirecek bu yolculuğumuzda hedefimiz Türkiye’nin en çok güvenilen, tercih edilen ve beğenilen Operasyonel Kiralama Markası olmaktır.

İyi yolculuklar.

Müşteri Hizmetleri
444 70 10
E-Bültene Kaydol
Kampanyalardan ilk önce siz harberdar olun.